| Lillyka a întrebat:

Sall, ce credeti despre aplicarea unghiilor false(tipsuri?)? vreau sa-mi cumpar dar unii spun ca nu sunt sanatoase pentru unghie (cleiul) ce credeti?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Eu nu cred, eu am avut și nu mi-aș mai pune nici măcar să mă plătească. E drept, arată foarte frumos, dar mai bine unghiuțele mele (dacă ai ști că nu și-au revenit decât în câteva luni după ce mă prostisem cu unghii aplicate. Nu-ți spun că am încercat și gel...mai rău!). Părerea mea este să-ți găsești o altă ocupație.
Mari succese și o zi cu zâmbet1

| maftei a răspuns:

Sincer eu te sfatuiesc sa te duci la cineva care se pricepe sa puna sau la salon dar sa nu ati pui tu singura ca nu cred ca vei reusi.Eu imi pun unghii de mult timp (tot tipsuri) si nu am nimic.Dar este recomandat macar o data la 3luni sa nu ati mai pui si sa faci tratament cu ulei de masline.Adica sa lasi unghia sa respire si sa nu mai aplici o perioada.An rest nimic de zis

| LexieD a răspuns:

Mai bine sa nu iti iei
dupa ce le dai joc unghiile vor fi mici, urate, vor arata groaznic
mai bine du-te la un salon daca vrei sa iti aplici unghii false