| Yukimy556 a întrebat:

Sall lume am si eu o intrebare, cum as putea avea fundul mai bombat intr-o saptama ( fara mers la sala, ceva de facut in casa). As vrea cat mai multe raspunsuri si urgent va rog! Ceva sa fie si eficient totusi.
Funda cel mai bun raspuns

4 răspunsuri:
| Laura927 a răspuns:

Sunt niște boxeri speciali cu burete pe fese, ii pui si gata ai fundul bombat.laughing fără exercitii si acasă exact cum ai cerut, dar sa nu te dezbrace vreun băiat ca se c*** pe el de ras.laughing

| Mirunelu a răspuns:

Astfel de schimbari nu se petrec intr-o saptamana. Iti trebuie vreo 2-3 luni pentru a-ti lucra muschii. Ca exercitii pori sa incerci astea http://www.youtube.com/watch?v=lpJzy42siJE dar nu-ti fa iluzii ca ai sa vezi schimbari intr-o saptamana

| anarizescu a răspuns:

Fara miscare nu poti face nimic! iti trebuie multe fandari si un exercitiu cu genoflexiuni. sau iti poti achizitiona niste colanti cu pushuplaughing

| Pitique a răspuns:

Bună! Poţi să faci întinderi, uite un exemplu : Picioarele departate si lasa-te în jos repetă asta in fiecare seara.