| ßäußäü a întrebat:

Sall toti pentru unu si unul pentru toti.Cum sta mai bine la baieti? cu parul scurt sau cu parul lung/mare? nu vreau sa aud raspuns de gen mijlociu.Ca parintii vor sa ma tunda ca incepe scoala si zic ca am o capita de par in cap si ca nu sta bine.Cum sa-i conving sa nu ma tunda sau sa tunda mai putin? MENTIonez ca am parul des si aproape blond

Răspuns Câştigător
| XxPufosheniaXx a răspuns:

Buna!
Depinde...cum iti place tie. Daca spui ca ai parul des si blond ai putea sa il lasi mai lung, dar nu atat de lung cat sa ajunga pana la umeri! Vreau sa zic; cu breton mai lung, mai jos de ochi sau putin mai sus (depinde cum iti place)
Si in legatura cu ce spun parintii tai...incearca sa-i convingi si daca nu merge atunci va trebui sa ii asculti!
Sper ca te-am ajutat happy
FunDA?

5 răspunsuri:
| Bratzz a răspuns:

Sincer chiar mediu as fi vrut sa spun. In opinia mea parul rung este pentru adeptii genului rock, motociclisti sau... fete :)). Baietilor, la fel dupa mine, le sta cel mai bine cu marul mediu gen: http://www.google.ro/......tp?/imgres Daca te-ai putea tunde asa si ti-ar sta bine ai putea incerca. :D Nu sstiu exact cat de lung e parul tau, dar parintilor tai le poti spune parerea ta, etc... stiu ca e greu dar fii atent: trebuie sa te comporti frumos si sa nu tipi sau alte alea pentru ca merge -iti zic din experienta mea de aseara-. In cele din urma veti ajunge voi la un consesns.

| kx123 a răspuns:

Pai fetele de obicei au o simpatie pentru baietii cu parul putin mai lung, dar nu pana la umeri, iti dai tu seama cat! Eu zic sa ti-l faci cum iti place tie mai mult.

| george123332 a răspuns (pentru kx123):

Dar de ce nu până la umăr? Eu vreau să mi-l las până la umăr.

| Darkguy a răspuns:

Depinde cum iti sta parul. Daca tu consideri ca iti sta bine, spune-le sa te tunda mai putin.Si daca nu accepta, cred ca stiu ce fac si iti vor doar binele.