| Deiiu26 a întrebat:

Am si eu o problema: Duminica ma duc la o nunta si nu stiu cum sa-mi fac parul asa ca va rog sa-mi dati niste poze cu coafuri. Am 14 ani, parul de lungime medie cu breton pe o parte si va rog sa nu-mi dati o coafura foarte complicata, fiindca eu am parul foarte moale si nu prea rezista atunci cand il coafez. Ms.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Deiiu26 explică:

Si sa nu-mi dati coafuri gen coc ca nu imi plac si vreau poze nu video ca nu o sa imi fac eu singura parul o sa-l fac la salon.

| Oana_2127 a răspuns:

Eu zic de niste bucle lejere. Daca vei merge la coafor iti vor face ei sa reziste atunci cand il coafezi.winking