| ClapClapClap a întrebat:

Urmeaza sa merg la o petrecere. Ce coafura imi recomandati? Am parul de lungime medie, putin mai lung de umeri, drept si nu am breton. Am fost tunsa bob, dar acum am parul la acelasi nivel, nu in scari sau de lungimi diferite. Puteti sa-mi dati niste sugestii de coafuri elegante, dar care sa reziste si care sa poata fi facute acasa? Si sa imi explicati cum se fac. Eventual ce coafuri ati avut voi la evenimente speciale.
Cele mai bune idei si explicatii primesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| MeddyMaddy a răspuns:

Poti da pe youtube "coafuri simple" si vei gasi acolo mai multe modele. Si-ti alegi ce-ti place si ce ti se pare usor de facut.big grin

| yourprincess a răspuns:

Pai daca e cazul il intinzi si eventual iti faci o bucla in fata! Distractie placuta

| yourprincess a răspuns:

A,si mai poti si sa il tapezi putin!