| XxAngelVampireXx a întrebat:

Am si eu o problema.Maine e ultima zii de scoala si nu stiu cu ce sa ma imbrac...laughing

5 răspunsuri:
| Annie a răspuns:

Aceeasi problema am si eu.Eu m-am gandit la niste pantaloni scurti albi cu un tricou si samdale albe in picioare cu parul impletit intr-o parte si cu un latisor o bratara si o agrafa intresanta in par sau o rochita pana deasupra genunchilor tot cu sandale tot asa cu un lantisor bratarica si parul tot asa intr-o parte:*. Succes

| estera a răspuns:

Ceva happy o rochita vaporoasa, comoda, sandale sau cizme de cowboy cu ea. Rochita ar fi draguta daca ar fi de culoarea graului sau un amestec de culori calde, daca e roz e si mai buna oricum ceva copilaresc care sa te scoata din anonimat, baftawinking

| MyProfil a răspuns:

Pai eu sunt bun pictor deci tias zice sa te inbraci cu rochie rosie +tocuri de vreo 6-7 +fa-ti parol in forma de cum
ca sati arati ca esti fotogemica si cu gusturi nisto
BAFTA! eu am stat 5 ore in mall si nu stiam ce sa-mi aleg