| EllaEll a întrebat:

In ultima vreme nu prea stiu cu ce sa ma imbrac la scoala si afara e cam recesad!
Va rog help me! :*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Acum e vremea perfecta pentru plovarase, sunt o multime foarte dragute daca mergi in mall cu siguranta o sa gasesti foarte multe.
Ele merg asortate cu o pereche de blugi skinny negri sau albastu inchis si niste UGG sau bocanci.
De asemena poti incerca sa porti cardigane sau veste peste o camasa.
Nu uita sa treci si pe la blogul meu:
http://polly-lena.blogspot.com/

7 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Incearca puloverele tricotate, personal imi plac cele mai pe corp, dar poti opta si pentru acelea mai largi.
Cum s-a mai spus, blugi stramti, ori negri, ori mai colorati, dar nu neon!(neonul merge mai mult vara)
Ca incaltaminte:UGG-urile, sau cizme/bocanci cu tinte.
Ca sa te accesorizezi, incearca niste esarfe mai grosute sau fulare sau niste caciulite tot tricotate:

| Bailey a răspuns:

- blugi, ugg, helanca si un plovar cu maneca scurta care se ia cu helanca.
- blugi, un tricou, o bluza de trening, tenesi. ( daca vrei sa fi mai sport )
- blugi, camasa alba si botine cu paltforma. ( daca vrei sa fi mai eleganta )
- colanti, botine, un pulover mai lung, esarfa.

| RainOfColors a răspuns:

Pentru vremea de acum sunt foarte potrivite si arata foarte bine acele pulovere tricotate largi, in culori neutre, niste jeansi stramti sau colanti si UGG-uri. : http://weheartit.com/entry/17287657/via/tissah
Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai acasa.

Răspuns utilizator avertizat
| CristinaGabriella a răspuns:

Heii, eu te sfatuiesc sa mai cauti pe net ....sigur o sa gasesti ceva ideei. Bafta! :*

| Iulikka_Iulia_1999 a răspuns:

Incearca tenisi cu blugi(bine inteles:ceva care se potriveste) si un hanorac happy....simplu si usor!