| IrinelNuAltu a întrebat:

as vrea neaparat sa ma tund si nu stiu cum sa-i explic frizerului vreau sa-mi dati un raspuns exact si detaliat ca mi-au m-ai zis multi ca sa-i arat poza frizerului da nu a iesit cum am vrut eu utati poza aici si dc nu merge linkul tineti apasat mouse-ul pe tot scrisul si dati click dreapta si accesati adresa linkului https://encrypted-tbn0.gstatic.com/......ps?/images

1 răspuns:
| Denyisssa a răspuns:

Buna! Nici eu nu stiu cum se numeste, si fratele meu e tuns la fel dar l-am intrebat si habar n-are.Dar iti sugerez sa scoti poza la imprimante, sau sa o salvezi in telefon si sa o arati frizerului/frizeritei si e de la bun inteles ca va stii ce sa-ti faca la par :* SUCCES!