| kyDoOx a întrebat:

as vrea sa-mi fk 2 codite impletite da nu stiu cat timp sa le las prinse ca sa se fk parul creponat frumosbig grinhappy. mersi

Răspuns Câştigător
| BunnyBoo4 a răspuns:

Eu tot timpu` dupa ce fac baie mi`l usuc putin dar nu de tot.sa fie putin umed, apoi il impletesc spic...si il desprind abia dimineata [asta in cazul in care fac baie seara].happy Sper sa iti foloseasca. big grin

1 răspuns:
| stweety10 a răspuns:

Pai iti speli parul seara, il impletesti si dimineata il desfaci.