| universa a întrebat:

Buna TPU.Am o spuma de incretit parul, dar cand ma dau cu ea se unduleaza. Daca il vreau cret trebuie sa imi fac codite impletite etc.As vrea sa stiu daca ea nu e buna sau asa sunt toate.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa sunt toate spumele

| Flaviia16 a răspuns:

Daca ai parul drept e foarte normal doar sa se onduleze happy Spuma de incretit e petru cele cu parul cret care sta in totate partile sau il au doar ondulat happy

| Badea_Raresh_Gabriel_1993 a răspuns:

Pai nu mai folosi spuma si incearca sa iti indrepti parul, asa iti vor iesi coditele impletite dintr-un par drept si frumos