| DeedeDeX a întrebat:

.. as vrea sa stiu si eu cu ce sa imi mai albsc dinti in afara de bicarbonat, sare, sare de lamanie si praf de copt, a si daca stiti cumva de unde as putea si eu sa cumpar niste benzi pentru dinti si cam cat de bune or fi...
dau fundita

Răspuns Câştigător
| sojustme a răspuns:

Buna:*! eu folosesc lacalut aktiv.Mie mi-a albit dintii vizibil dupa primele 3 perieri este foarte buna pasta.Se gaseste la farmacie succes:X!

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Periaza-ti dintii cu Colgate Max White timp de doua saptamani.Rezultat garantat!

| Elena1234456 a răspuns:

Se gasesc paste speciale pentru albit.Intreaba la farmacie.

| DeedeDeX explică:

Vreau sa am dinti albi ii spal de mai mult de 5 ori pe zi si cu sare si bicarbonat dar tot la fel da au ramas