| AssoX a întrebat:

Sall TPU, cam cat ar costa un tatuaj pe o mana (in intregime)? adica stiu ca difera de la salon la salon si alte chestii dar in as vrea o estimare

4 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Depinde cate ore are de lucrat la acel tatuaj, in general pretul incepe de la 200 lei/ora

| AlexCristi97 a răspuns:

Daca vrei sa iti faci intreg bratul gen sleeve-tattoo, color, la un artist bun de tot, poti ajunge la 1000 euro lejer, poate chiar spre 1500euro. Nu iti face un tatuaj mare la un amator pentru ca vei regreta mult de tot si diferenta de bani o vei plati de 5 ori ca sa iti repari tatuajul sau sa il scoti.

| asdfq a răspuns:

DDepinde de pretul pe cm patrat si daca e color sau alb negru dar undeva la 900-1100 ron

| Isys a răspuns:

Pe toata mana avand in vedere daca iti faci la un salon o sa iti ia mai mult de 500 de lei alb-negru caci color e mult mai scump, daca faci la cineva oarecare sigur o sa iesi mai ieftin dar ai riscuri.