| cezarikamiss a întrebat:

Eu am 13 ani si Am parul cret! Cum sa mi-l ingrijesk si sa mi-l aranjez ca sa arate supeer?
Ah. Si cum pot sa ma imbrak maine la ultmul sunet si ce coafura sa-mi fac?
Aproximativ Asha arata parul meu:http://www.google.md/......tp?/imgres r:0, s:39&biw=981&bih=661

Răspuns Câştigător
| morena238 a răspuns:

Fatil in coc prins cu o clama la spate preferat cu pietre semipretioase ca sa straluceasca depinde unde mergi la bal la picnic sau la o plimbare in parc daca la bal ia-ti o rochie mov deschis nu va da gres!

2 răspunsuri:
| cezarikamiss explică:

Mersi mult!
Mai astept raspunsuri)))

| alinutza_7174 a răspuns:

Depinde unde mergi
Daca mergi la intalnire te imbraci mai sexi sal cuceresti, daca mergi la o plimbare iti pui ceva lejer.