| Morena30 a întrebat:

Imi puteti da si mie adrese ale unor magazine cu haine de firma din Galati?(stradivarius, bershka, zara etc). Va rog!batting eyelashes Dau funda +vot! Super oferta!hee hee)

P. S. Nu vreau magazine online happy

2 răspunsuri:
| Deac_Remus_1985 a răspuns:

Brandcircus.ro... outlet cu haine de firma la cele mai mici preturi

| norisbv a răspuns:

Bld independetei nr.4. magazin La Costewinking.str alexandru vlahuta nr.12. TommyHilfinger astea 2 le stiu si chiar sunt firme excelentehappysper ca ti-am fost de ajutor