| PrajituricaCuFrisca a întrebat:

o verisoara are probleme cu cosurile si as vrea s+o ajut.am vazut intr-o revista un baton corector purificator, si nu stiu unde sa mai gasesc, fiindca nu vreau sa comand, (nu prea am incredere in ei...). se gasesc la farmacii? daca nu, unde?

5 răspunsuri:
| sssssymo a răspuns:

Incearca solutia zynerit.e foarte buna pentru cosuri

| Christinaa18 a răspuns:

La oriflame gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit Ivatherm AKNE-SYT pe ditamai cosu care timp de 3 zile nu sa miscat de pe pielea mea, si era in piele frate, mare si deasupra buzelor. Teroare!
Si cand am cumparat o revista am primit o monstra de la Ivatherm, bla bla bla pentru cosuri, buuuun! M-am dat o data pe zi timp de trei zile. Din prima seara se formase o coaja si tot asa pana la a treia zi cand a cazut aceea coaja. Ei spun ca trebuie sa te dai de doua ori pe zi, nu citisem nici un prospect, pacat pentru ca scapam si eu mai repede.

Uite pentru ce este : Piele grasa cu imperfectiuni severe(cosuri, inflamatii).
Are actiune intensa asupra imperfectiunilor severe.
Accelereaza eliminarea cosurilor si previne reaparitia lor, reduce riscul aparitiei cicatricilor. Are toleranta excelenta. Si aici site-ul unde poti vedea produsul si continuarea citatului : http://www.farmaciastejara.ro/ivatherm-aknesyt-p-2659.html.

Stiu ca pretul e cam maricel dar merita sa il ai in casa ca sa nu ai surprize.

| deeeeeeeea a răspuns:

Crede-ma. batonul ala nu e bun de nimic (am avut si eu)

| Aq_Munteanu_1996 a răspuns:

Duo la dermatolog, petru asta iti trebuie recomadare de la medicul de familie, iar acolo iti va spune exact ce trebuie folosit pe fata ei, eu asa am facut si dupa 2 luni de tratament numai am nimica pe fata