| Chrysstian a întrebat:

Unde as putea gasi adidasi Armani Jeans originali pe internet? (mai multe link-uri)
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Originali in Romania?
cristi in Romania nu exista marfa originala, la noi totul e fake, uite ce spune cineva care se ocupa cu asta
peste 95% din ce e intr-un mall este fake, doar la reprezante si acolo e multa smecherie, du-te cumpara un fake din bazar si aia e, http://stirileprotv.ro/......-fals.html
mare grija la internet e multa hotie peste tot mai ales pe net, ar fi bine sa pleci la Milano sa cumperi de acolo sau din Germania, Austria, nu isi imagina ca ceva bun il cumperi fara 200 de euro piele, armani e firma scumpa banuiesc ca si calitate, la noi totul e fake si politia e mana in mana cu ei

1 răspuns:
| christos1234 a răspuns:

De pe www.armani.com :))