| missGirlDeea a întrebat:

Sall., urgent. cum as putea sa-mi descurc parul mai repede caci trebuie sa plec in oras acum si am parul foarte incalcit. P. S am parul lung.

Răspuns Câştigător
| monilove a răspuns:

Daca nu reusesti sa til descurci, ai putea sa iti faci un coc lejer in varful capului.Iti prinzi tot parul in coada si il rasucesti apoi in jurul elasticului.Aspectul neglijent il face mai interesant, plus ca e la moda.:*

3 răspunsuri:
| BubuDx a răspuns:

Prima dată ţineţi parul şi pieptănă-ţi varfurile ca să le descurci!
şi după accea tot parul kiss

| PopStarInMyMind a răspuns:

Piapta-na-te cu pieptanul,daca ai unul cu dintii mai departati,foloseste-l pe ala prima data, apoi unul cu dintii mai apropiati si apoi cu peria. Daca nu, piaptana-te prima data cu orice pieptan si descurca-te si apoi cu peria.

| Cristina_Larisa_1971 a răspuns:

Pai trebuie sa il speli si sa il bati dupa aia trebuie sa il descurci si sa il lasi desprins