| anonim_4396 a întrebat:

Sallut la toti. Cine imi spune si mie cum de face o coafura mai in stil gotic (emo )!?

Răspuns Câştigător
| iull_1544 a răspuns:

In cazul in care esti tunsa in trepte e foarte simplu: iti indrepti parul de desupt cu placa si restul ti-l tapezi. Daca esti tunsa bob... iti tapezi to parul... funda?

2 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Este diferenta mare intre ghotic si emo

| ĿФsт a răspuns:

Hmm.pai uite aici...ia-ti o perie de par, fixativ ultra-rezistent si placa de par.(si inca ceva...ea are si cateva extensii puse, zice la inceput)
how to do scene hair-http://www.youtube.com/watch?v=nIWaLCxvVkI