| facpipi a întrebat:

Sallut TPU, stiti vreun loc in Bucuresti sau un site care sa faca sapci de rapperi la comanda cu un model anume?

4 răspunsuri:
| GabrielaIoana a răspuns:

Du-te la magazine de lucruri personalizate si intereseaza-te acolo.Pe net vei gasi doar cu modele gata facute de firma.

| facpipi explică:

@sunmiley Mersi de autor dar nu imi plac
@GabrielaIoana Eu am intrebat daca stiti vreun loc pe undeva in Bucuresti, daca stiti adresa

| sunmiley a răspuns:

Eu stiu numai site cu sepci normale personalizate:http://www.personalizare-sepci.ro/