| razvyy a întrebat:

Sallutare! va rog sa ma ajutati si pe mine, cu parerile voastre, fiindca eu sunt nedumerit la acest moment. le plac fetelor, baietii care au un pic de barba? si aici nu ma refer sa le acopere toata fata, doar un cioc mic sau ceva de genu. daca da care ar fi dupa voi cele mai atractive?

Răspuns Câştigător
| dianafofiu a răspuns:

Depinde si de fatatongue. Unele prefera ca baietii sa aiba putina barba (dar scurta) si altele nu sunt amatoaretongue

funda plzz:*

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie cel putin nu imi place!
gusturile nu se discuta!

| Pinky_4803 a răspuns:

Mie m-i se pare ca baietii care sunt barbieriti sunt mai sexy. Depinde de fata. Insa pe mine ma ingretoseasa mustatele de adolscent sau firicele dinacelea :-&

| maria_5981 a răspuns:

Depinde ce barba. Ori o lasi sa creasca peste tot in jurul gurii, daca nu, mai bine lasa. Oricarei femei ii place acest lucru deoarece da in acel stil mai"nebuncatic". Ori cu barba, ori deloc

| Ioana1999 a răspuns:

Mie imi plac baieti fara barba si pielea sa fie fina.fiecare are diferente gusturi.

| cicilica a răspuns:

Mie imi plac. depinde ce le place altor fete.
http://www.eljinetepalido.es/......mo-pic.jpg ador cum arata zici :X:X

depinde cum iti si sta. poa sa fie un barabat care ii sa bine fara barba/cioc si etc... criss cornell [ in poza de mai sus] il dezavantajeaza foarte mult daca nu are mustata+ciocu. acum depinde de multe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac barbatii cu barba, dar la cei carora le sta si bine :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac baietii fara barba dar sa aiba un fel de dunga care sa inconjureze fata ca jason derulo e f sexy bine ca nu tuturor le sta bine. sunt multe modele care sa le abordezi cauta pe net

| creatza_8637 a răspuns:

Gusturile nu se discuta, depinde de fiecare, dar mie personal imi plac tipii cu putina barba, dar sa le stea bine, sa aiba barba destul de deasa nu doar doua firicele ca arata oribil.Sa fie masculin :P asta e ideea... uite ceva de genu http://blog.panorama.it/......stra-vita/