| AlexanNeagu a întrebat:

Salut! Acum o săptămâna mi-am făcut și eu un tatuaj și au început sa apăra cojite pe acesta.
Știu ca nu e bine sa le rupi dar azi când ma spălam și ma dădeam cu crema mi s-a desprin o bucățică mare de cojita neagră iar in locul acela culoarea este ștearsa si se vede gri in locul acela.
Este normal sa se vadă așa si in timp o sa se facă neagră partea aia înapoi?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dragodana a răspuns:

Salut!
Nu o mai lipești.
Din câte îmi aduc aminte, e normal sa rămână un pic gri. Dupa ce trece perioada în care te dai cu crema, va fi ok.
Poți sa întrebi unde l-ai făcut.