| riiick a întrebat:

Salut,mi-am facut un tatuaj acum 5 zile,am avit grija de el, l-am dat cu crema primita de tatuator, l-am spalat cu apa calduta si sapun protex, faza e ca azi il dadeam cu crema si in timp ce intindeam crema incet, o mica cojita s-a rupt, in zona respectiva tusul se vede gri si putina roseata, din fericire nu a curs sange, e normal sau va trebui sa merg la retusat?

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna. Cred ca poti cere sfatul direct persoanei care ti-a facut tatuajul.Asta desigur, daca mai ai numarul sau vreun contact.