| Mihaialexandru129 a întrebat:

Salut, am 16 ani sunt băiat și as vrea sa devin mai frumos, nu stiu sa îmi schimb freza, nu stiu cum mi-ar sta cel mai bine in stânga, in dreapta in sus tuns cu 1 habar n-am, pe lângă asta mai am și coșuri și poate și forma fetei ma face mai urat nu stiu, îmi puteți ce as putea face? Dau funda

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa csapi de corui si din start jumate din problema ta va dispare.
Restul este chestie de mers la un stilist de par, sa-ti recomande un anume stil acare te avantajeaza, in functie de forma fetei si a parului.
Din pacate, forma fetei tale nu se poate modifica sau opera, doar daca esti gras poti sa o modifici, slabind foarte mult.

| Frank51 a răspuns:

Operații estetice.

| raMLesS a răspuns:

Haine, freza si sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un stilist și la un dermatolog ca să-ți recomande creme ce te vor ajuta să scapi de coșuri.