| Lolităăăă a întrebat:

O prietena de-a mea s-a tuns urat, de fapt taicasu a tuns'o fiindca nu se pieptana si nu isi prindea parul. Si la scoala, un baiat i-a dat caciula jos, dupa tot au inceput sa rada de freza ei si ea a inceput sa planga. Acum nu mai vrea sa-si dea caciula jos niciodata pentru ca s-a tuns urat si toti vor rade de ea. Eu i-am explicat ca nu si-o poate tine tot timpul pe cap. Pana la urma si-o v-a da jos.
Spuneti-mi cum sa-i explic mai bine...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si o colega de amea s-a tuns urat, toti au ras o zi, gata. Apoi s-au obisnuit si totul a revenit la normalhappy

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ii esti prietene buna stai mai mult pe langa ea si vorbeste bland cu ea. Se va calma in timp. Explica faptul ca nu-i un capat de tara. Ca parul creste la loc si gata.

| Lolităăăă explică (pentru Salontanul):

Da, dar nu; s prietena buna cu ea. Doar incerc sa o ajut. Mi-a fost mila cand toti au ras de ea.

| Zenithf a răspuns (pentru Lolităăăă):

Bravo sufletel. Prietenul la nevoie se cunoaste.

| OoBunnyoO a răspuns:

Ai putea sa ii sugerezi sa mearga la un salon. O sa o tunda mai scurt, dar macar o sa fie o tunsoare ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, atâta circ pentru o tunsoare nereușită. Și eu aveam părul lung și m-am tuns, și nu-mi stă chiar atât de bine, ceea ce înseamnă că trebuie să umblu mereu cu o căciulă pe cap? Dacă i-ar fi păsat atât de mult de părul ei, ar fi fost până acum la un coafor ca să-i repare tunsoarea.

| StrumfXxX a răspuns:

O peruca ar rezolva problema big grin
Si pentru tatal ei o bata dupa ceafawinking