| Julienk a întrebat:

Salut am 19 ani si vreau sa imi fac 2 gauri in ureche sa imi pun 2 cercei negri rotunzi, nu vreau asta din cauza "anturajului" democratiei etc vreau pentru ca ma reprezinta si e alegerea mea. dar nu sunt foarte sigur pe mine si de asta as vrea sa incerc niste cercei cu magnet sau alt mecanism fara sa necesite gaura sa vad cum imi sta. stie careva vreun site sau ceva de genul care are la vanzare asa ceva?

4 răspunsuri:
| Cristian_6815 a răspuns:

Nu stiu daca sunt asa ceva la vanzare sau nu, inse apreciez foarte mult simplitatea la o fata, complexitate nu este intotdeuna un lucru util.

| LarisaTH a răspuns:

Http://idey.ro/bijuterii/cercei. Eu am 4 cercei, dar nu cu magnet, si nu sunt emo.

| Doynna a răspuns:

O sa-ti stea.iti zic eu ca tot am

| Julienk explică:

laughing hei sunt baiat laughing