| Titanos a întrebat:

Cine stie in pitesti un magazin unde se gasesc cercei cu magnet? Nu vreau sa imi fac gaura.

Răspuns Câştigător
| Miuriel a răspuns:

E un magazin langa liceu' Zinca Golescu. Dupa ce ai coborat scarile de acolo, traversezi si mergi spre centru, este pe dreapta magazinul.Sau daca nu au acolo gasesti in Fortuna.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

1 răspuns:
| Minnie a răspuns:

Http://www.bijuterix.ro/cercei-earings/cercei-magnetici-star-6-perechi.html

transportul prin posta este gratuit, platesti 12 lei si ai 6 perechi de cercei magneti.