| Last13Lucky a întrebat:

am culoare tenului inchisa ce pot sa fac sa o mai deschid exista vreo crema pentru asa ceva si daca da puteti sa-mi spuneti numele ei si de unde as putea sa o iau?big grin(funda celui mai folositor raspuns)

Răspuns Câştigător
| ddaisy a răspuns:

Pentru a-ti deschide culoarea tenului nu ai nevoie de creama ci de o simpla lamaie de la care iei zeama si ti-o aplici pe fata... rezultatele o sa se vada foarte repede si nici daunator nu e atat timp cat o folosesc cu moderatie 1-2 pe saptamana.