| office1999 a întrebat:

Am fost azi sa ma pensez si am ales sa-mi dea cu ceara pentru ca m-am mai facut cu ceara si a fost totul bine. Dar azi, dupa ce mi-a tras banda, mi-a luat pielea, m-am inrosit ca de obicei dar acum am pielea foarte rosie si semn ramas de la banda...( o linie destul de mare in zona T laughing )
Ceva solutii ca sa pot scapa maxim pana maine? Am folosit crema de galbenele grasa cu vitamina E...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tapoteaza tenul cu ceai caldut de musetel sau ceai verde. Poti chiar sa le amesteci in cantitati egale. Ceaiul se toarna pe o discheta demachianta, nu inmoi direct in cana, iar ca sa beneficiezi de toate proprietatile lui arunca-l dupa o ora de la prepararea lui si fa-ti altul proaspat.

| anoniiim1807 a răspuns:

De obicei când rămâne așa..nu prea ai ce face laughing
Eu când mi-am luat mustața am ramas așa cu urme si nu mi-a trecut cu nimic. A trecut ea după ceva timpwinking laughing