| SkizzoPlus a întrebat:

Am fost la dermatolog sa imi dea un tratament pentru cosuri. Mi-a dat niste creme pastile etc. Si inca o solutie care se numeste Zineryt. Doctora mi-a spus sa ma dau pe cosurile de pe spate cu Zineryt. Ma pot da si pe fata cu el sau doar pe spate?

Acest Zineryt >-- http://acnee.info/zynerit-tratament-acnee-este-bun-pentr u-tine/137

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te poti da pe toate cosurile, indiferent unde sunt.

| mona a răspuns:

Te poti da peste tot unde ai cosuri

| tuGatita a răspuns:

Da. te poti da si pe fata. dar numai si numai pe cosuri. El usuca fata tare si e de preferat sa aplici si o crema hidratanta, sa nu ramai cu semne urate.