| Dragonasu474747 a întrebat:

Am nasul plin de puncte negre. Aveti idee cum pot scapa de ele sau macar sa mai reduc din ele?

9 răspunsuri:
| Claudiugg a răspuns:

Le storci.

| anonimooouuuusssellle a răspuns:

Cumpără-ți un aspirator pentru așa ceva.
Cauti pe Google "Blackheads vaccum"

| ziftode a răspuns:

Te lasi de bautura
stiu, mai bine punctele negre big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce imbecil retardat esti
bautura te face sa dormi
bai insuficientule!

| AndreeaCristina1992 a răspuns:

Nu le stoarce, in general nu iti stoarce nici-un cos. Exista creme sau masti care iti iau din ele.In dm am vazut, dar stai linistit/a pentru ca majoritatea avem doar ca nu te-ai uitat tu.

| NoneOfUrBusiness a răspuns:

Un plic de gelatina +o lingurita de lapte->15 secunde in microunde amesteci si aplici cu grija sa nu te frigi, lasi sa se intareasca si dezlipesti. Peel off mask facuta acasa!

| portocala69 a răspuns:

Eu imi fac masca asta acasa cand simt nevoia si functioneaza: ai nevoie de servetele sau hartie cu 3 fețe, o desfaci si apoi bati albusul la un ou cat sa iasa spuma si apoi iti ungi partea fetei unde vrei sa aplici servetelul, după asta dai cu albus iar peste servetel si tot asa cu toate straturile ( daca vrei doar pe nas aplica doar acolo )

| Dragonasu474747 explică (pentru AndreeaCristina1992):

Nu stiu, mi se pare ca eu am chiar foarte multe laughing)) Folosesc o crema dar nu prea da rezultate. Avène cleanance expert se numeste.

| Popm a răspuns:

Buna, incearca produsele special concepute pentru asa ceva, de pe https://www.cassiopea.ro/masti