| DuRaCeLL_3184 a întrebat:

Salut, am nevoie de niste sfaturi in legatura cu barba. Imi creste putin la pelciuni, mustata si sub barbie... cum fac sa creasca mai deasa? Astept raspunsuri.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Barbieritul este cea mai bunna solutie. Ia un aparat cu lame multiple si te barbieresti ZILNIC cat mai aproape de piele peste tot (si colo unde nu ai par). In cam 3 luni ai sa vezi diferenta happy

| Seby271995 a răspuns:

Masina de tuns sau bigu sa te faci chiar daca nu iti este crescut!