| DuTzZeLiAn a întrebat:

am o mare rugaminte... unde pot sa gasesc un ceas Led Watch cu curea din silicon Alb \ Negru si sa aiba ecranu' stil oglinda http://arch2.okr.ro/......00_700.jpg ca in imagine :|! Sunt din constanta si as dori sa stiu pe unde pot gasi acest ceas in constanta!

2 răspunsuri:
| Bris a răspuns:

Hmm...frumos ceas eu zic prima data sa te gandesti la pret si sa cauti pe net ori pe la mall-uri sau shopping-uri center.

| babyalexa a răspuns:

Mai se vindeau asta vara pe faleza la eforie.Clar nu erau de vreo firma ca le dadeau cu 15-20 ron.Dar erau dragute.