| anonim_4396 a întrebat:

Iarna trecuta aparusera niste tip ghete nike ce cu stil se poarta si toamna cine stie unde mai pot gasi ceva asemanator http://arch10.okr.ro/......00_700.jpg pretul lor variaza intre 100-150 lei stiu ca sunt si pe okazi dar nu mai gasesc cine ma ajuta

1 răspuns:
| Anuzzyka2000 a răspuns:

Eu am vazut multe perechi asa, dar nu nike, deci gasesti la deichmann de la victory, sunt foarte bune, cred ca sunt si de la adidas sau puma, poate gasesti si de la nike, eu de obicei nu prea ma uit pe la baieti cand merg la magazin, dar stiu ca sunt