| IAmAnonim a întrebat:

Salut,am o mica problema cu bretonul nu stiu ce tot are de se indoaie eu as vrea sa il tin drept dar nu el tot se indoaie.mentionez ca sunt baiat.acum intrebarea mea este cum sa-l fac sa stea drept (fara placa de par) dau funda!

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi mai multe sfaturi aici, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| MLSS a răspuns:

Poti sa vii la mine sa-l aranjez eu:**

| XatomisX a răspuns:

Nu folosii placa doar piaptana-l eu am parul lung si imi sta drept happy

| BroascaCuElice a răspuns:

Fixativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai cu un pic de gel si dupa cu prosopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il am putin peste sprancene si dupa ce fac baie il pieptan drept si il usuc cu feonul. Eventual ma folosesc de o clama cat timp il usuc ca sa stea mai pleostit.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Dupa cum vad in poza e cam mare tundel dati putin gel si presto gata problema

| IAmAnonim explică (pentru OmulCareStieCeFace):

Poza e facuta vara trecuta acum il am mai mic parul

| impresivepanda a răspuns:

Fa-ti-l cu un feon cu accesoriu perie. Dupa baie fa-ti varfurile cu el in jos si sta. ^^. Bafta

| Caitlyn14 a răspuns:

Mai mult ca sigur ai vartej in frunte. Nu prea ai ce sa-i faci, indiferent daca folosesti placa sau uleiurile speciale pentru indreptarea parului intr-un mod ceva mai "natural". Singura solutie este sa te tunzi periuta, asta in cazul in care nu vrei sa-ti lasi bretonul in voia lui. Mult succes!

| OnïkPïsoï a răspuns:

Eu zic sa ti-l indrepti cu placa. E o solutie f buna. Placa este destinata atat pentru fete dar si pentru baieti

| mina9 a răspuns:

Cu spuma dar nu tine foarte mult til intareste ma mult depinde in ce directie dai asa iti va sta

| roxyy1 a răspuns:

Cu placa!

| ABgirl a răspuns:

Incearca sa-l usuci cu o perie rotunda si sa-l asezi cum vrei tu in timp ce-l usuci tongue bafta!