| Dropofreality a întrebat:

Am parul blond si vreau sa imi fac pe breton o suvita ce culoare sa o fac?
P.S: Sunt baiat cu are zayn malik

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca tu crezi ca te face mai interesant si mult mai destept e bine, daca nu vrei sa fii tu insuti e si mai bine

| Denisuca21 a răspuns:

Esti tanar, fa tot ceea ce te face fericit! Nu asculta de altii... daca te saturi si nu ti mai place o poti revopsi culoarea ta!
Fa o violet! happy

| aceaflorin a răspuns:

Mda..mai bine nu iti fa suvita! Eu unul(nu te supara)nu suport baietii ce isi fac suvite, sunt primele semne de vagabonteala...Parerea mea!

| Mẫẫ_Izáá_1964 a răspuns:

Fa mov!