| AnonymTPU a întrebat:

Salutare.
Cum as putea sa fac varfurile la breton precum are Zayn malik
http://www.restkultur.net/zayn-malik-hair-style-2013-2-i d-6664.html
Trebuie sa ma duc la salon si sa-i arat poza cel mai bine? ca nu vreau nici sa iasa aiurea...sau sa incerc eu cu un nuantator ..habar nu am ceva pareri sa ma ajutati.
Sunt brunet dar ar trebui sa ma vopsesc de mai multe ori sa prinda? fetele ajutati-ma!

1 răspuns:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna,parerea mea este sa mergi la salon si sa arati poza sa te tunda exact cum doresti tu, de cat sa explici in alt mod si sa nu fii multumita de rezultat mai bine ia poza si arata cum vrei sa te tunda, o zi buna.MLM.