| Antonia154 a întrebat:

Salut, am parul castaniu inchis, iar culoarea tenului este deschisa, ochi verzi, vreau sa imi vopsesc parul blond dar nu cam cred ca o sa imi stea, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| alonet a răspuns:

Daca ai ochii verzi cularea caramiziu e super happy 8.73 happy

| Șosețică a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres o sa arati ceva de genul asta;) nu stiu parca nu-i asa rau uite un stie care te poate ajuta : http://www.acasatv.ro/......rului.html nu e chiar nu stiu ce dar te poate ajuta putin...eu te a'si sfatui sa te faci roscata (ala mai ghotik) sau sa cauti un sampon nuantativ brunet pentru ca de vopstit brunet parul o sa til strici toata viata

| amaliax a răspuns:

Ba iti va sta bine pentru ca iti va evidentia ochiiwinking