| هوراس a întrebat:

Salut, am părul până la umeri și mă dau cu placa de 5 ori pe săptămână. de dimineață, ce-i drept nu îi la o temperatură ridicată, dar știu că-mi arde părul. întrebarea e, cum aș putea să-l protejez de ardere măcar puțin?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Gasesti o gama larga de produse in orice hipermaket dar ar fi bine sa o lasi mai moale cu placa. Eu folosesc o masca pe care o aplic pe parul umed si apoi clatesc si nu mai am nevoie de placa. Incearca asta sau indreapta parul mai rar. Il ai si foarte scurt si o sa ti se toceasca varfurile foarte repede de la placa si o sa ajungi sa-l tunzi si mai scurt.

| هوراس explică (pentru Aasdfghj):

Ce mască folosești?

| Aasdfghj a răspuns (pentru هوراس):

De la kallos cu ulei de argan. Daca totusi vrei sa-l indrepti incearca cu peria si uscatorul de par.

| هوراس explică (pentru Aasdfghj):

Am încercat și nu iese happy

| neutrino a răspuns:

De stiut stii, dar nu vrei: renunta sa iti dai cu placa atat de des.

| capricc a răspuns:

Cu un produs de calitate special pentru caldura sau indreptandu-ti parul natural http://fucsia.ro/......pachetare/