| Cancan a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare, si nu prea as vrea sa primesc raspunsuri in bataie de joc. La o camasa bleu cu dungi foarte subtire albe si cu guler alb pe care as vrea sa o port la niste blugi ce cravata s-ar potrivi?

4 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Buna.ti-as recomanda o cravata uni de culoare albastru mai inchis (daca camasa e bleu deschis) sau o cravata cu dungi late, adica alte dimensiuni decat dungile camasii.

| Lyiia a răspuns:

Salut Cancan!
Dupa cum imi dau eu seama in ceea ce ai scris,camasa este destul de incarcata cu dungi,deci,logic,o cravata tot cu dungi ar arata destul de urat.
Incearca sa iei o cravata simpla,cu ceva culori pale[albastru bleu sau inchis, ceva gri sau spre negru]
In orice caz, nu lua o cravata prea incarcata.Se va potrivi aproape orice e simplu, astfel va iesi in evidenta!

| heiii a răspuns:

Eu as opta pentru o cravata gri sau neagra. dar cel mai bine cred ca ar fi fara cravata. o zi buna in continuare.

| illloveyouforever a răspuns:

Poarta fara cravata daca zici ca iti iei blugi sau ia o cravata care sa se potriveasca cu nuanta camasii.Cravata de preferat ar trebui sa aiba dungulite sau sa nu aiba model