| Kitty_7752 a întrebat:

Am si eu o intrebare

Stie careva cat costa o epilare permanenta?

4 răspunsuri:
| Vali87 a răspuns:

Definitiva vrei sa spui? Stiu cam vz acum cateva zile pe un site, era epilare doar pe picioare vreo 48 de milioane tongue, nu mai stiu cat era sedinta dar in total ata era 48 de mil.Deci pentru tot corpul si mai mult iti dai seama.Dai pe google clinici dermatologice si ai sa gasesti site-uri in care se precizeaza si tarifele practicate.

| maftei a răspuns:

Eu am o prietena care face si ia 200euro pe sedinta, parerea mea foarte mult, si an primul rand trebuie sa ai firele negre adica anchise la culoare ca cica daca le ai blonde nu merge sa faci depilare

| DeEAஐ a răspuns:

Pemanenta.adica definitiva? pentru a face asta e nevoie de mai multe sedinte, pretul difera in functie de zona unde vrei sa te epilezi! la fiecare sedinta pretul scade cu 10 euro pana pana la 60 sau 40 iar o sedinta incepe cu pretul de 100! costa ceva:->big grin

| Kitty_7752 explică:

Pai le am inchise la culoare! =]]
Dar pe intreg corpul cam cat ar costa?!batting eyelashes
eu la ora asta nu am chef de socoteli =]]