| Stef126 a întrebat:

Salut.Am si eu o mica dilema. Mi-am cumparat niste blugi maro(galben-bej) si nu stiu cam ce incaltaminte ar merge la ei. Ce culori. Poate ma ajutati voi!
big grin FUNDA!

4 răspunsuri:
| Larisa7883 a răspuns:

Nuantele de albastru se porivesc foarte bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste bocanci mov sau negri, depinde si de gustul tau si de cat de excentric esti.-

| vallerya a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar merge niste adidasi albi, bej sau crem. Depinde si de ceea ce porti de la jumatate in sus, in orice caz, 2 elemenete din garderoba ta trebuie sa se combinewinking

| Amlalia a răspuns:

Ar merge niste UGG-uri de culoare maro deschis - crem love struck sau orice de culoare neagra. big grin!