| Robert_2672 a întrebat:

Salut.
am si eu o mica intrebare, din curiozitate, daca vreti sa imi raspundeti.
ce culoare a parului s-ar potrivi la asemenea ochi?
http://img806.imageshack.us/i/dsc00996g.jpg/
astept raspunsuri, mersi.

9 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Orice culoare, cu conditia sa fie inchisa, deci merge negru sau brunet inchis

| Adelinesmile a răspuns:

Brunet sau Blond happy

| Adelinesmile a răspuns:

Pai eu am zis ca blond pentru simplu fapt ca blonzii cu ockii caprui sunt =p~

| Libelle a răspuns:

Ai ochii caprui inchis, sprancenele maro, nu merge decat saten inchis sau negru, dar mai putin.

| gux2 a răspuns:

Clar nu incerca blond sau nimic de culoare deschisa ...brunet zic eu pentru ochii albastrii sau verzi merge blondu deci nu incerca ceva deschi.

| Robert_2672 explică:

Serios, chiar merge blond?laughing
fara mistouri va rog eu

| Robert_2672 explică:

As mai vrea sa va intreb ceva, am vazut ca merge blond inchis la culoarea ochilor caprui. aveti niste nuante ceva care sa se potriveasca cu ochii din acea poza? adica cu cei caprui?

| Robert_2672 explică:

Am rez cu pb, mersi

| alinutssa_7292 a răspuns:

Eu zic ca un brunet ar merge.sau negru tongue