| Ella_1432 a întrebat:

Am si eu o mica nelamurire : la AVON stiu ca sunt seturi de cataloage; dar nu stiu de cate cataloage si cat costa seturile. Daca se intampla sa stiti va rog sa`mi dati un raspuns. Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| bellekamms a răspuns:

Buna,in pagina t de repr. unde plasezi comanda, sunt afisate seturile de brosuri cu tot cu preturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt... concurenta, pricepi?

| Ella_1432 explică:

Multumesc mult de tot; si am aflat un set de 3 cataloage este 6 lei. Va multumesc mult.

| Ramona_2106 a răspuns:

Sunt seturi de cate 5 cataloage, 10 si 15 sau 20 parca... un set de 5 cataloage costa vreo 6 lei, nu mai retin bine...