| aleksy a întrebat:

Salut am si eu o pereche de sandale verde deschis si nu stiu cu ce sa le asortez avand in vedere ca nu am nici o haina verde decat un colier... hellllllp pls

mersi

8 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Cu orice te poti imbraca. O sa atragi atentia cu sandalele alea.:X

| asya a răspuns:

Cu alb!

| candycarrie a răspuns:

Poti purta linistita o rochita alba sau neagra fara sa iti iei si colierul.sau poti sa le porti cu blugi si un maieu alb sau negru, sau chiar roz (verdele este frumos in combinatie cu roz, de exemplu)

| irina20 a răspuns:

Poti purta colierul, o oja si poate o gentuta...

| lorena_4201 a răspuns:

Cu niste pantaloni trei-sfert un maieu alb sau negru cu parul lasat pe spate...sau cu pantaloni albi si un maieu sau tricou roz si parul impletit sau prins intr-o coada...:*:*sper sa-ti fie de ajutorhee hee:*

| mileycyrus_9223 a răspuns:

Pai la alb sau la negru acum depinde ce imbracaminte iti place eleganta, sport intelegti tu! de exemplu mie imi place cea sport cu tenisi dar desigur sandalele alea le poti purta la alb sau negru!

| damiancristina a răspuns:

Superb, abia astept sa-mi iau si eu o pereche. tu de unde le-ai luat, eu am vazut doar la zara (in iasi). cred ca un colier sau o pereche de cercei sunt de ajuns ca sa fii asortata (sau o bratara, sau o geanta). Nu cred ca trebuie prea mult verde. Oricum vei atrage multe priviri si o sa fii admirata. Parerea mea!

| andrusca_9198 a răspuns:

Pai o bluza galbena si pantaloni albi si poti sa iti pui si colieru nu stiu daca va iesi bine da incearca.