| dghjhfgk a întrebat:

Salut, am un ceas Citizen Eco Drive care are geam din safir. Mi s-a zgâriat geamul din safir si vreau sa il schimb tot cu unul din safir. Dar întrebarea este daca va merge in continuare sistemul Eco Drive. Multumesc.

1 răspuns:
| ottovintila a răspuns:

Salut, se schimba dar incearca sa faci reparatia la un service autorizat care sa iti dea la mana si o garantie si factura pentru serviciul prestat. (garantia nu este valabila decat insotita de factura sau bonul fiscal)