| Advvrt a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o geaca de biker, dar sa nu fie din piele. As vrea ceva gen - cum avea Negan din the walking dead.
Am cautat pe zara, h&m si n-am gasit nimic. Va rog sa-mi imi spuneti unde as putea gasi.

2 răspunsuri:
| Anee1667 a răspuns:

Nu ştiu exact unde poţi găsi însă aruncând o privire pe wish am observat că au o groază de geci care sunt asemănătoare cu unele care au fost purtate în diferite seriale, acum nu ştiu cât de promţi sunt sau cum arată acele produse în realitate însă am zis să-ţi dau o idee.

| Jenga a răspuns:

Habar n am, dar il ador pe Negan si tocmai ce am ajuns la sezonul 8, iar ♡♡♡