| Adrian1331 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un palton dar nu stiu daca tine chiar atat de cald ca si o geaca, ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| okays a răspuns:

Eu cred ca paltonul este mult mai subtire decat o geaca de fas, sa zicem. Paltonul il porti cand e toamna si primavara, cand nu e nici foarte cald si nici foarte frig... Mai bine cumpara o geaca daca esti friguros si o vrei pentru iarna.

2 răspunsuri:
| dianainsta01 a răspuns:

Daca e captusit si de calitate buna, normal.

| Camper32 a răspuns:

Geaca tine mai multa caldura, dar sunt si paltoane calduroase