| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa aleg, un palton sau o geaca? Eu vreau mai mult un palton, pentru ca arata mai bine... dar vreau sa stiu daca tine bine de cald, eu pana acum am purtat geaca si ma gândesc ca paltonul nu tine foarte bine de cald. Îmi puteți da niste linkuri cu niste paltoane de barbati pentru iarna?

Răspuns Câştigător
| InVisible99 a răspuns:

Daca nu tineau destul cald de ce ar mai purta lumea palton? laughing
e calduros si arata si foarte bine, dar depinde mult si de vestimentatia ta ca daca esti un gen sportiv nu merg adidasii cu palton

| mihionuț a răspuns (pentru InVisible99):

Pana acum eram genul sportiv, dar am observat ca nu ma avantajeaza si am inceput sa imi schimb garderoba, de aceea voiam sa imi iau un palton, ca arata mai bine happy

| InVisible99 a răspuns (pentru mihionuț):

De la o varsta e bine sa mai simplifici garderoba sportiva indiferent ca esti baiat sau fata, iar un palton intr-adevar arata foarte bine si te pune si altfel in valoare

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Si paltoanele tin cald. Mai greu le vei gasi atat de calduroase precum o geaca plina cu puf, dar vei gasi. Cele mai calduroase sunt din lana sau din acrylic.

| SDana a răspuns:

Daca tie-ti place mai mult un palton ce rost are sa astepti parerea altora? Palton.