| Kennyy a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un parfum care sa miroasa bine, sa nu fie foarte scump (pana in 300 lei ) si sa persiste.
Imi dati niste idei?

4 răspunsuri:
| LittleMissCupcake a răspuns:

Depinde si de gusturile tale. Mie imi plac parfumurile care nu miros a... parfum, adica nu imi plac cele florale sau foarte dulci, ci cele care miros mai neobisnuit. Parfumurile mele preferate sunt Versace - Crystal Noir, Thierry Mugler-Alien, DKNY- Be Delicious, Lanvin - Eclat d'Arpege, Yves Sain Laurent - Elle. Sunt foarte persistente, iar eu le ador.

| Kennyy explică (pentru LittleMissCupcake):

Sunt baiat.

| LittleMissCupcake a răspuns (pentru Kennyy):

Ups. Scuza- ma atunci laughing) Parfumul bărbătesc care-mi place este Givenchy - Gentelmen Only.

| IreneMay a răspuns:

Buna, ai putea incerca Diavolo. Nu e scump si miroase atat de bine incat iti muta nasul, cel putin asta patesc eu cand il miros. happy