| Makaveli69 a întrebat:

As vrea sa imi fac dread-uri, am parul de 30 cm, la ce lungime o sa fie dupa ce imi fac dread-uri si daca stie cineva o persoana care face dread-uri in Targu-Jiu.
Multumesc!

3 răspunsuri:
| Sferdian_Alexandru_1997 a răspuns:

Nu stiu pe nimeni din targu jiu dar daca ai parul de 30 cm asta inseamna ca o sa ai dreduri de 10 cm pentru ca se imparte la3

| Adriana3m5 a răspuns:

Stiu ca dredurile sunt foarte sanatoase pentru par... am inteles ca se pot atasa extensii pentru a fi mai lung parul...
Nu, nu cunosc pe nimeni in Targu-Jiu

| Ioanaaaa23 a răspuns:

Hallo! Eu cred ca lungimea dreadurilor variaza intre 15-20cm, in cazul parului tau de 30 cm. Nu stiu pe nimeni in Tg Jiu dar daca te ajuta, stiu eu sa fac si acum in vacanta o sa fiu cam o saptamana in Petrosani.
Daca vrei mai multe detalii ne auzim pe Instagram : dreadlocksjourneyy